Petra
+36205544391
masszázs szexpartner
Budapest
elérhető
fotógarancia
jelentés
quot;Szeximádóquot;
Petra hivása/meglátogatása során kérlek hivatkozz a szexpartnerindex.hu szexpartner kereső oldalra, hogy ezzel is segitsd fejlődésünket!
név | Petra |
hirdetés típusa | szexpartner, masszázs |
telefonszám | +36 20/554-4391 |
helyszín |
Budapest IX.kerület |
hirdetőnél | |
hirdető |
26+ éves heteroszexuális nő |
várt vendég | férfi (18-80 évig) |
időtartam | negyed-, fél-, egy-, több óra |
elérhető:
kedd-csütörtök | 11-19-ig elérhető |
péntek | 11-20-ig elérhető |
szombat-vasárnap | nem elérhető |
Tetszenek hirdetőnk szexi képei? Kérj tőle még több képet!
A legutolsó képfeltöltése óta 1 alkalommal kérték a hirdetőt, hogy töltsön fel még pár szexi képet!
megjelenés
alkat | normál |
magasság | 155 cm |
súly | 54 kg |
Mellbőség | 80 cm |
Derékbőség | 67 cm |
Csípőbőség | 90 cm |
Haj | vörös |
Szem | barna |
Bőrszín | fehér |
Intim tájék | borotvált |
Szilikon cicik | |
Piercing | |
Tetoválás | |
Dohányzik | |
Szexi ruhában fogadlak |
bemutatkozás
Igényes, ápolt és mosolygós nő vagyok. Ha szeretnél egy forró szeximádó tüzes lányt, akkor keress bátran! Fontos számomra hogy a vendégem elégedetten távozzon!! Gyere el hozzám és nézz meg ígérem hogy nem fogod megbánni egy nyugodt környezetben várlak! A kedvenceim: csók, natúrfrancia, végig testre-szájba mélytorok, masszázs és szex minden mennyiségben. Aktus csak óvszerrel. Puha szám, finom szűk puncikám, és formás kis cicim van;). Tetoválásaim piercingjeim vannak a nyelvem pedig ketté van vágva. Gyere próbáld ki a franciám. Kedves, odaadó és rendkívül diszkrét vagyok! A jó szex a lételemem és élvezem! Imádom ha a puncimat nedvesíted, de talán az izgat fel a legjobban, ha azt látom, hogy kívánsz! ezért is kedvelem az izgalmas előjátékokat,és az orális örömöket, mélyen és nyálasan. Garantáltan nagyon jól fogod érezni magad. :)) Lehetőségeim: 15/30/60/90/120 perces lehetőség! :)Időpont foglalás kizárólag telefonon!!!
Megtalálható itt is |
|
aktivitások
Kézi levezetés | |
Csók (szimpátia esetén) | |
Kebelszex |
Újjazás | |
Éles leszbi b.nőmmel | |
Lábimádat | |
Prosztata masszázs | |
Popó izgatás férfiaknak |
MASSZÁZS FAJTÁK
- egyéb
- csúszka masszázs
személyiség
Ezt nézem meg először egy férfin | Szem/kéz |
Kedvenc ital | Pezsgő |
Kedvenc virág | Vörös rózsa |
Kedvenc könyv, újság | A szürke 50 árnyalata |
Kedvenc zene | Vegyes zenei műfaj |
Kedvenc film, sorozat | Mi kell a nőnek |
Kedvenc szexuális pózom | Kutya |
Legextrémebb szexuális kalandom | Parkban egyszerre 2 pasival |
Leszbikus kalandom | Volt |
Hány évesen veszítettem el | 17 |
Férfi ideálom | Intelligens, ápolt |
környezet
Egyedül fogad | |
Füstmentes lakás | |
Légkondis lakás | |
Újépítésű lakás |
statisztika
Hirdetésfeladás | 2025. 01. 21. |
Utolsó képfeltöltés | 2025. 02. 18. |
Utolsó belépés | 2025. 01. 21. |
A hirdetés forrása: rosszlanyok.hu
keresési kulcsszavak:
+36 20/554-4391, Budapest, IX.kerület, vörös, fotógarancia, S.O.S. francia, kebelszex, lábimádat, rosszlányok,06205544391
Petra szexpartner, masszázs +36205544391 Budapest
www.szexpartnerindex.hu a megbízható masszázs és szexpartner keresőSZEXPARTNER HIRDETÉS ADATLAP
Az ország legrészletesebb keresőjével tudsz a szexpartner hirdetők között keresni igényeid szerint. A rosszlányok az alábbiakat szokták hirdetni az adatlapjukon: aktus, natúr francia, gumis francia, natúr francia végig szájba vagy testre, popó (anál), szado mazo, domina, közös fürdés, közös maszturbálás stb. Az adatlap felső részén található a szextárs neve és telefonszáma. A hirdetők szex képei, mind a valóságot tükrözik, aki esetleg kamuképes hirdetést talál kérjük jelezze. A fotógaranciával rendelkező rosszlányok képeiről mi is meggyőződtünk, hogy ők vannak a képen, nem régebbiek 1-2 évnél, és nincsenek erősen fotoshopolva sem. A fotógaranciát az adatlap jobb felső sarkában elhelyezett fotógarancia logó jelképezi. A szexrandi lányok lehetnek budapestiek és vidékilány hirdetők egyaránt. Van, hogy egy lakásban akár 2-3-4 partner is fogad vendégeket. Ebben az esetben akár édes hármast is kezdeményezhetsz a rosszlányokkal. Ha egy címen több lány rendel akkor, a hirdető adatlapján megtalálod a barátnőjét is, aki szintén bevonható a szexrandiba vagy akár együtt is mennek escortra. Rosszlányok mellett dominák is hirdetnek az oldalon. Minden társ után kutató látogató megtalálja az igényeinek megfelelő hirdetőt oldalunkon, legyen szó akár fullos szexi lányokról vagy valamilyen rétegízlést lefedő hirdetőkről. A szexpartner keresőn a legnépszerűbb szűrő feltételek a korra és mellméretre szűrés így ezek a találati listába is kikerültek. Már a főoldalon ki tudod keresni a nagymellű lányokat, vagy ha vékony kecses alkalmi partnerre vágysz itt szintén megtalálod az ilyen szex hirdetéseket. Az oldalon hirdetnek tini lánykák, de szigorúan 18 éves kor felett, 25-35 év közötti hölgyek és MILF-ek is. MILF aki már középkorú de nagyon jól karban tartja a testét, így fiatal srácok is előszeretettel szexelnek velük. Az ilyen partnerekre a pornófilmek hatására egyre nagyobb a kereslet napjainkban A lányokról szoktak riportok is készülni, melynek segítségével jobban megismerheted, hogy kihez is mész randira. Ezek a riportok a Magazinban kapnak helyet. Több lány rendelkezik Night Clubos múlttal, könnyen lehet, hogy egy sztiptíz bárban (striptease bár) már találkozhattál vele. Amennyiben a hirdető megtalálható a rosszlányok weboldalon, azt az adatlapján elhelyezett linken érheted el. Részletes keresőnk segítségével szűrj, keress és telefonálj!