szexpartner index a megbizható szexpartner és masszázs kereső

Ma Hugó napja van

Katalina_megaCicik +36307799247 szexpartner
Budapest

fotógarancia

jelentés

rosszlányok.hu

Katalina_megaCicik hivása/meglátogatása során kérlek hivatkozz a szexpartnerindex.hu szexpartner kereső oldalra, hogy ezzel is segitsd fejlődésünket!


név

Katalina_megaCicik

hirdetés típusa

szexpartner

telefonszám

+36 30/779-9247

helyszín

Budapest III.kerület

 hirdetőnél
hirdető

45 éves heteroszexuális nő

beszélt nyelveknémet
várt vendégférfi
időtartamnegyed-, fél-, egy óra

hétfő-szombat 10-18-ig elérhető
vasárnap nem elérhető


Tetszenek hirdetőnk szexi képei? Kérj tőle még több képet!

A legutolsó képfeltöltése óta 0 alkalommal kérték a hirdetőt, hogy töltsön fel még pár szexi képet!

megjelenés

alkattelt
magasság175 cm
súly85 kg
Mellbőség150 cm
Hajfekete
Szembarna
Bőrszínfehér
Intim tájékfazonra igazított
Szilikon cicik
Piercing
Tetoválás
Dohányzik

bemutatkozás

KOSZONOM HOGY MEGTISZTELTÉL ÉS EL LÁTOGATTÁL AZ ADATLAPOMRA :)) ÜDVÖZÖLLEK ..!! ;) MAGAMRÓL RÖVIDEN ANNYIT HOGY IGAZI XEXIMÁDO SZERETŐ NO VAGYOK.! ;)) GYERE ÉS ISMERJ MEG.!! ;) NEM FOGSZ CSALÓDNI EZT ÍGÉREM ..!! :))))) ÉN NEM FOGOK MAGAMRÓL REGÉNYT IRNI , SZERETEM HA A PARTNEREM FEDEZI ÉS FÜRKÉSZI BENNEM FEL A NŐI REJTELMEIMET ;))))) PARKOLÁS IGYENES KÖZVETLENÜL A KAPU ELOTT TUDSZ PARKOLNI...!! ( privát parkoló ) KÉRLEK 30-PERCCEL,ILLETVE 1-ÓRÁVAL JELEZD HA SZERETNÉL MEGLÁTOGATNI :)))) HA ESETLEG NEM TUDSZ ELJÖNNI A MEGBESZÉLT RANDINKRA , VAGY KÉSEL AZT SMS-BEN IDŐBEN TEDD MEG KÉRLEK ..!! ( koszonom ) KELLEMES ILLATOS HANGULATOS SZOBÁBAN KÉNYESZTETLEK , GYERE ÉREZZÜK EGYMÁST ;))))) VÁR EGY IGAZI MILF XEXIMÁDO NŐ AKI ALIG VÁRJA HOGY KÉNYESZTESSEN :)))) NÁLAM MAXIMÁLISAN ELTUDSZ LAZULNI.! :)) NINCS ZAVARÓ TÉNYEZŐ !!!!!! ;)) CSAK TE + ÉN .......!!!!!! ;)))))) A FOTÓKON ÉN VAGYOK 1000% ;) ÉS ÉN FOGLAK FOGADNI ...!! ;)))) NEM KAMU KÉPEK ÉS NEM RETUSÁLT KÉPEK ..!!! 100 % EREDETI FOTÓK ..!! ;) FRISS KÉPEK ..!!! DRÁGÁM A TELEFONOMAT ÉN KEZELEM..!! :) TEHÁT HA HIVSZ ÉN FOGOM FELVENNI , VELEM FOGSZ BESZÉLNI ;))))))) GYERE ÉS ISMERJ MEG NEM FOGSZ CSALÓDNI SEM SZÁRAZON TÁVOZNI ;))) MINDEN TITKOS VÁGYADAT TELJESÍTEM EBBE BIZTOS LEHETSZ 1000 % -IG..!! ;))) NÁLAM ,,,,NINCS VENDÉGCSALOGATÁS,,,..!! :) AKIK JÁRTAK NÁLAM ÉS ISMERNEK TUDJÁK HOGY 1000% KORREKT VAGYOK AMIT MEGBESZÉLŰNK TELEFONBEN VAGY SZEMÉLYESEN AZ 1000% :) HA SZERETNÉD HOGY EGY MAGÁRA ÉS KÖRNYEZETÉRE IGÉNYES MOSOLYGÓS ,,IZZIG-VÉRIG ,,,,NŐ,,,KÉNYESZTESSEN AKKOR ITT A HELYED NÁLAM.! ;))))) NÁLAM ,, ALAP,, ( HŰTŐT ÁSVÁNYVÍZ , ÜDÍTŐK ,KÁVÉ ) ;)) DOHÁNYZÁS IS MEGOLDHATÓ ,,,, DE CSAK AZ ERKÉLYEN,,,,, ;)) KÉNYESZTETLEK ..! ;))) AKÁR TÖBB ÓRÁRA IS HA KEDVED TARTJA..!! ;)) MAXIMÁLIS DISZKRÉCIÓ ;)))) KÉRLEK TISZTELJ MEG HOGY CSAK ,,,,,,,,,,, SZÁMKIJELZÉSSEL ,,,,,,,, HIVSZ..!!! KÜLÖMBEN NEM TUDUNK BESZÉLNI ..!! :(((((((((((( PUSZIM : CSÖCSI ;))) KOSZONOM HOGY MEGTISZTELTÉL ÉS ELOLVASTAD RÖVID BEMUTATKOZÁSOM ;))))

aktivitások

Aktus
Kézi levezetés
Kölcsönös francia
S.O.S. francia
Natúr francia
Natúr francia (testre)
Natúr francia (arcra)
Natúr francia (szájba)
Mélytorkos francia
Kényszerfrancia
Lenyelés
Csók (szimpátia esetén)
Kebelszex
Bulikra is elkísérlek
Legénybúcsúra is elmgyek
Striptíz
Közös fürdés
Közös maszturbáció
Kösös pornófilm nézés
Fotózás/videozás
Újjazás
Vibrátoros játék
Éles leszbi b.nőmmel
Szüzesség elvétel
Szerepjáték
Domina
Lábimádat
Prosztata masszázs
Fenekelés
Taposás
Öklözés
Popó izgatás férfiaknak
S/M

EGYÉB AKTIVITÁS

  • Igazi xex imádó szerető nő vagyok

személyiség

Ezt nézem meg először egy férfinMosoly
Kedvenc virágOrchidea
Kedvenc könyv, újságsok
Kedvenc zenePop
Kedvenc film, sorozatsok van
Kedvenc szexuális pózomHa alul vagyok
Legextrémebb szexuális kalandomsok
Leszbikus kalandomIgen
Hány évesen veszítettem el17

környezet

Egyedül fogad
Füstmentes lakás
Légkondis lakás
Újépítésű lakás

statisztika

Hirdetésfeladás2023. 02. 14.
Utolsó képfeltöltés2023. 03. 14.
Utolsó belépés2023. 02. 14.

A hirdetés forrása: rosszlanyok.hu

SZEXPARTNER HIRDETÉS ADATLAP

Az ország legrészletesebb keresőjével tudsz a szexpartner hirdetők között keresni igényeid szerint. A rosszlányok az alábbiakat szokták hirdetni az adatlapjukon: aktus, natúr francia, gumis francia, natúr francia végig szájba vagy testre, popó (anál), szado mazo, domina, közös fürdés, közös maszturbálás stb. Az adatlap felső részén található a szextárs neve és telefonszáma. A hirdetők szex képei, mind a valóságot tükrözik, aki esetleg kamuképes hirdetést talál kérjük jelezze. A fotógaranciával rendelkező rosszlányok képeiről mi is meggyőződtünk, hogy ők vannak a képen, nem régebbiek 1-2 évnél, és nincsenek erősen fotoshopolva sem. A fotógaranciát az adatlap jobb felső sarkában elhelyezett fotógarancia logó jelképezi. A szexrandi lányok lehetnek budapestiek és vidékilány hirdetők egyaránt. Van, hogy egy lakásban akár 2-3-4 partner is fogad vendégeket. Ebben az esetben akár édes hármast is kezdeményezhetsz a rosszlányokkal. Ha egy címen több lány rendel akkor, a hirdető adatlapján megtalálod a barátnőjét is, aki szintén bevonható a szexrandiba vagy akár együtt is mennek escortra. Rosszlányok mellett dominák is hirdetnek az oldalon. Minden társ után kutató látogató megtalálja az igényeinek megfelelő hirdetőt oldalunkon, legyen szó akár fullos szexi lányokról vagy valamilyen rétegízlést lefedő hirdetőkről. A szexpartner keresőn a legnépszerűbb szűrő feltételek a korra és mellméretre szűrés így ezek a találati listába is kikerültek. Már a főoldalon ki tudod keresni a nagymellű lányokat, vagy ha vékony kecses alkalmi partnerre vágysz itt szintén megtalálod az ilyen szex hirdetéseket. Az oldalon hirdetnek tini lánykák, de szigorúan 18 éves kor felett, 25-35 év közötti hölgyek és MILF-ek is. MILF aki már középkorú de nagyon jól karban tartja a testét, így fiatal srácok is előszeretettel szexelnek velük. Az ilyen partnerekre a pornófilmek hatására egyre nagyobb a kereslet napjainkban A lányokról szoktak riportok is készülni, melynek segítségével jobban megismerheted, hogy kihez is mész randira. Ezek a riportok a Magazinban kapnak helyet. Több lány rendelkezik Night Clubos múlttal, könnyen lehet, hogy egy sztiptíz bárban (striptease bár) már találkozhattál vele. Amennyiben a hirdető megtalálható a rosszlányok weboldalon, azt az adatlapján elhelyezett linken érheted el. Részletes keresőnk segítségével szűrj, keress és telefonálj!

TÖLTÉS

A weboldal cookie-kat használ, hogy kellemesebb felhasználói élményben legyen részed, amikor az oldalunkon jársz. Az "Értem" gomb lenyomásával hozzájárulásodat adod, hogy elfogadod őket. További tudnivalókat a cookie-król Adatvédelmi szabályzatunkban találsz: adatvédelem

Értem