szexpartner index a megbizható szexpartner és masszázs kereső

Ma Emánuel napja van

Dalma +36209559982 masszázs szexpartner
Budapest

elérhető

jelentés

rosszlányok.hu

Dalma hivása/meglátogatása során kérlek hivatkozz a szexpartnerindex.hu szexpartner kereső oldalra, hogy ezzel is segitsd fejlődésünket!


név

Dalma

hirdetés típusa

szexpartner, masszázs

telefonszám

+36 20/955-9982

helyszín

Budapest IX.kerület

 hirdetőnél
hirdető

27 éves heteroszexuális nő

beszélt nyelvekangol
várt vendégférfi (19-50 évig)
időtartamfél-, egy-, több óra

hétfő-vasárnap 0-24-ig elérhető


Tetszenek hirdetőnk szexi képei? Kérj tőle még több képet!

A legutolsó képfeltöltése óta 0 alkalommal kérték a hirdetőt, hogy töltsön fel még pár szexi képet!

megjelenés

alkatnormál
magasság170 cm
súly58 kg
Mellbőség90 cm
Derékbőség60 cm
Csípőbőség90 cm
Hajfekete
Szembarna
Bőrszínfehér
Intim tájékborotvált
Szilikon cicik
Piercing
Tetoválás
Dohányzik
Szexi ruhában fogadlak

bemutatkozás

Kedves Idegen, örülök, hogy rám találtál, szeretettel várlak diszkrét otthonomban egy kis huncutkodásra. Ha egy kedves, közvetlen, nagy cicis lány társaságára vágysz, akkor ne keresgélj tovább, megtaláltad ;) Nálam van lehetőséged (igazii:) masszázs programra is, ha csúcsra szeretnéd járatni az érzékiséget vagy extrémebb Szexre. Uraim! A telefonomat kizárólag én kezelem, ezért előfordulhat, hogy nem tudsz elérni akkor, amikor szeretnél, viszont ha küldesz egy sms-t, diszkréten visszacsörgetlek. :) . Ha biztosra szeretnél menni hívj vagy jelentkezz be kérlek vagy írj üzenetet itt az oldalon. Ha autóval érkezel a randira, akkor ajánlani fogom az ingyenes utcát ahol kényelmesen mindig megtudsz állni :-) Vááárlak.. ;) Csókjaim

aktivitások

Kézi levezetés
Csók (szimpátia esetén)
Kebelszex
Újjazás
Éles leszbi b.nőmmel
Lábimádat
Prosztata masszázs
Popó izgatás férfiaknak

EGYÉB AKTIVITÁS

  • Barátnős együtlét is lehet részemről:-)

MASSZÁZS FAJTÁK

  • egyéb
  • csúszka masszázs
  • svéd/sport

személyiség

Ezt nézem meg először egy férfinBorostás
Kedvenc ételTengeri filék-
Kedvenc italProsecco
Kedvenc virágOrchidea
Kedvenc parfümKXL-Lourte
Kedvenc könyv, újságYoy :-)
Kedvenc zeneSean Paul-Daddy Yanke
Kedvenc film, sorozatSorozatok : Strange
Kedvenc szexuális pózomCsak ne legyen egyhangú
Legextrémebb szexuális kalandomKocsiban
Leszbikus kalandomNem
Hány évesen veszítettem el16
Férfi ideálomBorostás

környezet

Egyedül fogad
Füstmentes lakás
Légkondis lakás
Újépítésű lakás

statisztika

Hirdetésfeladás2022. 11. 18.
Utolsó képfeltöltés2022. 11. 18.
Utolsó belépés2022. 11. 18.

A hirdetés forrása: rosszlanyok.hu

SZEXPARTNER HIRDETÉS ADATLAP

Az ország legrészletesebb keresőjével tudsz a szexpartner hirdetők között keresni igényeid szerint. A rosszlányok az alábbiakat szokták hirdetni az adatlapjukon: aktus, natúr francia, gumis francia, natúr francia végig szájba vagy testre, popó (anál), szado mazo, domina, közös fürdés, közös maszturbálás stb. Az adatlap felső részén található a szextárs neve és telefonszáma. A hirdetők szex képei, mind a valóságot tükrözik, aki esetleg kamuképes hirdetést talál kérjük jelezze. A fotógaranciával rendelkező rosszlányok képeiről mi is meggyőződtünk, hogy ők vannak a képen, nem régebbiek 1-2 évnél, és nincsenek erősen fotoshopolva sem. A fotógaranciát az adatlap jobb felső sarkában elhelyezett fotógarancia logó jelképezi. A szexrandi lányok lehetnek budapestiek és vidékilány hirdetők egyaránt. Van, hogy egy lakásban akár 2-3-4 partner is fogad vendégeket. Ebben az esetben akár édes hármast is kezdeményezhetsz a rosszlányokkal. Ha egy címen több lány rendel akkor, a hirdető adatlapján megtalálod a barátnőjét is, aki szintén bevonható a szexrandiba vagy akár együtt is mennek escortra. Rosszlányok mellett dominák is hirdetnek az oldalon. Minden társ után kutató látogató megtalálja az igényeinek megfelelő hirdetőt oldalunkon, legyen szó akár fullos szexi lányokról vagy valamilyen rétegízlést lefedő hirdetőkről. A szexpartner keresőn a legnépszerűbb szűrő feltételek a korra és mellméretre szűrés így ezek a találati listába is kikerültek. Már a főoldalon ki tudod keresni a nagymellű lányokat, vagy ha vékony kecses alkalmi partnerre vágysz itt szintén megtalálod az ilyen szex hirdetéseket. Az oldalon hirdetnek tini lánykák, de szigorúan 18 éves kor felett, 25-35 év közötti hölgyek és MILF-ek is. MILF aki már középkorú de nagyon jól karban tartja a testét, így fiatal srácok is előszeretettel szexelnek velük. Az ilyen partnerekre a pornófilmek hatására egyre nagyobb a kereslet napjainkban A lányokról szoktak riportok is készülni, melynek segítségével jobban megismerheted, hogy kihez is mész randira. Ezek a riportok a Magazinban kapnak helyet. Több lány rendelkezik Night Clubos múlttal, könnyen lehet, hogy egy sztiptíz bárban (striptease bár) már találkozhattál vele. Amennyiben a hirdető megtalálható a rosszlányok weboldalon, azt az adatlapján elhelyezett linken érheted el. Részletes keresőnk segítségével szűrj, keress és telefonálj!

TÖLTÉS

A weboldal cookie-kat használ, hogy kellemesebb felhasználói élményben legyen részed, amikor az oldalunkon jársz. Az "Értem" gomb lenyomásával hozzájárulásodat adod, hogy elfogadod őket. További tudnivalókat a cookie-król Adatvédelmi szabályzatunkban találsz: adatvédelem

Értem